HubnutíJídlo a receptyKrása

Rychlý recept na odstranění tuků a toxinů z těla

Pokud chcete vaší ideální tělesnou hmotnost zpět, pak je tento recept na odstranění tuků a toxinů z těla přímo ideální. Jednotlivé složky urychlí metabolismus a vyčistí tělo od toxinů a tuků, které se hromadí i s množstvím užívání nejrůznějších léků a tablet.

recept

Recept na odstranění tuků a toxinů z těla:

  • 1 pohár rajčatové šťávy
  • 1/4 šálku citronové šťávy
  • 1 čajová lžička strouhaného zázvoru
  • 1 feferonka nebo 1/2 lžičky pepře
  • 2 ks celerové nati

Postup:

Promixujte rajčatovou a citrónovou šťávu se strouhaným zázvorem a feferonkou. Získáte až 220 ml tohoto skvělého nápoje. Podáváme ho ve skle a celer je tu na dekoraci, ale snězte ho.

Připravte si tři sklenice dopředu a udržujte je v lednici. Konzumujte třikrát denně mezi jídly. Jedná se o dokonalý spalovač tuků!

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button