Jídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Rozlučte se s cholesterolem!

Cholesterol, ale také glykémie, lipidy a triglyceridy vás přestanou tížit jen za pomocí receptu, který vám popíšeme níže. Vše bylo reakcí na krevní test jednoho studenta, který již měl být se svými hodnotami dávno mrtvý. Zkoumající profesor se ale do tohoto případu ponořil více.

Po měsíci testy zopakoval a byly v naprostém normálu. Jak je to možné? Student totiž užíval recept, který mu učitel doporučil. Tento recept sází na syrovou dýni. Tu oloupete a nakrájíte na drobno (vždy sto gramů). Hodíte do mixéru, přidáte trochu vody a vytvoříte homogenní směs, kterou vypijete. Směs konzumujte vždy patnáct až dvacet minut před snídaní, a to alespoň měsíc, a poté podle potřeby, přičemž si pravidelně hlídejte hodnoty.

Během této léčby vyřaďte cukr. Samotná dýně vás dále přirozeně navede na zdravější stravu a právě díky tomu si celkově upravíte jednotlivé hodnoty a prodloužíte si tím život.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button