Babské radyPřírodní léčbaZdraví

Rostlina, která zabíjí nádorové buňky!

Poznejte tuto rostlinu, která vás zbaví nádorových buněk již do šestnácti hodin! Jelikož je rakovina nemocí, která v počtu úmrtnosti vede, zabývají se vědci hledáním definitivní léčby. Našli tuto rostlinu.

Jedná se o „Artemisa Annu“, nebo-li „sladký pelyněk“, který údajně zabíjí až 98 % nádorových buněk, zejména pak v rámci rakoviny prsu. Tato přírodní léčba probíhá méně než šestnáct hodin.

Pelyněk používá například čínská medicína, která je o jeho účincích už dávno přesvědčena. Účinná je například kombinace se železem. Pelyněk nenapadá zdravé buňky, jako tomu je v případě agresivní chemoterapie, ale soustředí se pouze na ty rakovinné, jak prokázaly experimenty. Časem budou produkty z této rostliny uvedeny na široký trh.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button