Krása

Regenerujte své intimní partie

Víte o tom, že lze vaše intimní partie regenerovat natolik, že se můžete stát opět pannou? Vědecky je dokázáno, že existují cesty, jak tohoto cíle zase docílit. Pokud vás to zajímá, čtěte níže.

Na cestě za nevinností je třeba užívat odvar z curcuma comosa, což je silná rostlina, která posiluje a zaceluje zdi vaší dělohy a pochvy.

Dále je to angrešt, bohatý na vitamín C, který rovněž pomáhá přirozenou cestou zacelit pochvu. Proto dejte angrešt vařit a poté tuto šťávu uchovávejte v lednici, a vždy před koupáním nanášejte na intimní partie.

Dalším pomocníkem je oak gall, čili dubové jablko, thajská bylina.

Pokud vás rovněž trápí malá prsa, je tady pueraria mirifica, tedy rostlina, která zvětší vaše ňadra. Podle odborníků však umí také stáhnout stěny intimních partií.

Rostlinu black cohosh zase nechte usušit na slunci a poté z ní vyrobte prášek, který nanášejte zase na intimní partie.

Podobné vlastnosti má rovněž aloe vera, která omlazuje pohlavní orgány díky svému gelu, jenž vypouští. Potírejte si proto odtrženým listem své ohanbí.

A nakonec vilín, se kterým postupujte jako s black cohosh.

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button