KrásaPřírodní léčba

Recept na omlazení obličeje o 10 až 20 let: čtěte

Chtěli byste omládnout o 10 a více let? S tímto receptem se vám to podaří za pouhé dva týdny. Tento recept je navíc velmi snadný a jednoduchý. Využívá mocnou sílu bylin a květin, které společně tvoří ideální kombinaci k omlazení pokožky.

Při pravidelném používání tohoto úžasného elixíru mládí budete vypadat mladší, ale současně zpomalíte i proces stárnutí.

Budete potřebovat:

  • 30 gramů Třezalky tečkované
  • 30 gramů květin z čeledi hvězdnicovitých
  • 30 gramů březových pupenů

omlazeníV čeledi hvězdnicovitých rostlin byste mohli tápat, pro pořádek si uveďme ty, které jsou těmi nejúčinnějšími na pleť – Měsíček lékařský, Smil písečný, Chrpa polní, Sedmikráska chudobka, Třapatka nachová (Echinacea) a Aksamitník lesklý, mexický tarragon.

Všechny ingredience dejte do sklenice a dobře promíchejte. Víko uzavřete.

Jak používat:

1 polévkovou lžíci této směsi dejte do mísy a zalijte cca 500 ml vroucí vody. Po dvaceti minutách je váš nápoj připraven k užívání. Můžete přidat trochu medu. Nápoj se pije teplý. Polovinu z něj vypijte ráno na lačný žaludek a druhou polovinu dvě hodiny po večeři. Po večerní proceduře už nic jiného nepijte ani nejezte. Optimální doba pití je cca 1 měsíc. Potom si dejte 5-týdenní pauzu a metodu opakujte.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button