HubnutíJídlo a receptyKrása

Pryč s břišním tukem tímto jednoduchým nápojem

V současné době se dost lidí potýká s nadváhou a kila prostě nejdou dolů. Játra, plíce a tlusté střevo jsou čistící orgány, které mohou být v některých případech zodpovědné za nadměrný břišní tuk.

My naštěstí známe zázračný nápoj, kterým detoxikujete své tělo, zrychlíte metabolismus, posílíte imunitní systém a nastartujete hubnutí.

Složení:

  • půl citrónutuk
  • okurka
  • 1 svazek petržel
  • kousek kořene zázvoru
  • 1/3 šálku vody

Příprava:

Jako první oloupejte okurku a zázvor, poté omyjte i s ručně natrhanou petrželí a ingredience dejte do mixéru. Až získáte homogenní směs, přidejte trochu medu a nápoj je připraven k použití.

Použití

Pijte před spaním a kombinujte s pravidelným cvičením a zdravou stravou.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button