Krása

Přirozená obličejová maska namísto botoxu: výsledky jsou více, než skvělé

Tato obličejová maska vás zbaví unaveného vzhledu pokožky a povrchových vrásek. Kůži navrátí přirozenou elasticitu a hladkou strukturu. Účinky jsou stejné jako při ošetření botoxu.

Složení:

  • 1 lžíce kukuřičného škrobu
  • 1 lžíce zakysané smetany
  • 5 lžic čerstvé mrkvové šťávy

škrobPříprava a postup:

Rozmíchejte škrob v ½ sklenici vody. Mezitím si uvařte 400 ml vody, odstavte, nechte trochu vychladnout a vlijte škrob. Poté přidejte zakysanou smetanu a šťávu z mrkve. Naneste na obličej a nechte působit 25 – 30 minut. Opláchněte si obličej teplou vodou a zbylou směs uložte do lednice. Po proceduře naneste krém tak, jak máte ve zvyku. Pro dosažení nejlepších výsledků, aplikujte masku po dobu tří dnů v kuse.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button