Přírodní léčba

Přírodní domácí lék pro vyčištění ledvin

Ledviny jsou pro nás nepostradatelné, díky nim se naše tělo čistí od toxinů, soli a dalších škodlivých látek. Vždy musí pracovat správně, ale to často nejde, pokud se s nimi objeví náhlé potíže a samotné ledviny potřebují vyčistit vyčistit. Proto je dobré nezapomínat čistit také vaše ledviny. Jen díky tomu budou schopny samy a správně fungovat a odstraňovat z vašeho organismu vše, co do něj nepatří.

Když se v ledvinách hromadí toxiny, různé škodlivé látky a soli, promění se v písek a kameny. Proto je důležité, aby byly z ledvin odstraněny, jinak hrozí, že ledviny mohou poškodit. Pomoci může tento přírodní domácí nápoj, který ledviny pročistí a zbaví je všech toxinů a škodlivých látek.

Potřebujeme:

  • 1 hrst petrželové nati
  • vodu

Příprava:

Vezme hrst umyté petrželové nati a nasekáme na větší kousky. Dejte je do hrnce a zalijte vodou tak, aby byla nať ponořená. Hrnec dejte na plotnu a na mírném ohni nechte vodu přivést k varu. Poté duste asi 10 minut. Hrnec přiklopte poklicí a vše nechte vychladnout, poté uložte do lednice. Doporučujeme pít jednu sklenici nápoje jednou denně.

cleanse-your-kidneys-almost-instantly-using-this-natural-home-drink-600x336

Změnu zaznamenáte hlavně v moči, jelikož se přes ni z těla začnou odstraňovat nahromaděné toxiny. Jestliže si však myslíte, že trpíte ledvinovými kameny, s tímto nápojem opatrně! Před samotnou konzumací doporučujeme navštívit lékaře a vše s ním prokonzultovat.

Jak podpořit čištění ledvin

Kromě tohoto nápoje je důležité během dne pít dostatečné množství tekutin, jedině tak mohou ledviny dobře a správně pracovat. Do své stravy můžete také přidat potraviny, které mají čistící efekt. Tedy melouny, citróny, jablka a podobně. Někdo věří, že k odstranění ledvinových kamenů napomáhá také olivový olej.

Jde o nápoj, který je přírodní a bezpečný. Ovšem nedoporučuje se podávat ženám během těhotenství, vždy je lepší konzultace s lékařem. Můžete pít tento čaj dvakrát měsíčně a pravidelně tak detoxikovat celý svůj organismus. Tento nápoj rovněž skvěle pomáhá od menstruačních bolestí.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button