Babské radyHubnutíJídlo a receptyPohybPřírodní léčbaZdraví

Přírodní cesta pro léčbu vašich kostí

Péči o naše kosti není radno zanedbávat. Pokud se rozhodneme přejít na zdravou výživu, abychom váhově ulevili našemu pohybovému aparátu, čelíme zase nedostatečné výživě bez adekvátních vitamínů, které by posílily naše kosti.

Existuje však univerzální přírodní potravina, která nás váhově nezatíží, a přitom je užitečná pro naše tělo. Jedná se o vejce.

Vejce je nejen plné bílkovin, ale také podstatných vitamínů, a to například vitamínu A, ale i omega 3 mastných kyselin.

Co vás ale překvapí je, že nejen vnitřek vejce je pro naše kosti stěžejní, nýbrž také samotná skořápka. Víte o tom, že se z ní dá vytvořit pilulka s léčebným efektem? Jediné, co musíte udělat, je rozdrtit skořápku na prach. Ten pak vložte do vroucí vody, povařte, zchlaďte a každý večer pijte před spaním zhruba dva decilitry.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button