KrásaPřírodní léčbaZdraví

Připravte si obklad, který vás okamžitě zbaví bolesti a unavených očí…

Bolest očí nebo jejich okolí je způsobována různými faktory. Řeč je o suchém vzduchu, nitroočním tlaku, unavených očí a cizích předmětech, které se nám dostanou do oka (např. muška, ale i zrnka písku nebo prach).

bolestTo vše může být nakonec závažným problémem s fatálními důsledky. Jak všichni víme, oči jsou zásadním orgánem, bez kterého by se nám značně přitížilo. Ovšem dokud zrak skutečně neztratíme, plně si neuvědomíme, jak důležité je se o něj starat.

Vyzkoušejte přírodní prostředek, který se stane vaší první pomocí při problémech s očima. Recept je naprosto banální – uvařte si heřmánkový čaj a ten vylijte do nádoby na přípravu kostek ledu. Nádobu dejte zmrazit a poté už se kurýrujte chladivými kostkami ledu vždy na dobu pěti sekund s následnou pauzou. Heřmánek zklidňuje a léčí oční záněty.

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button