I tento tip se zakládá na prožitém případu jednoho muže, který po diagnostikování cukrovky začal konzumovat výhradně syrovou zeleninu a ovoce. Z cukrovky se vyléčil. Tento zářivý případ je nadějí pro mnoho zoufalý diabetiků, jež jsou denně odsouzeni k chemickým medikamentům, které v něčem pomůžou, ale v jiném uškodí.

Primárním doprovodem cukrovky je pocit žízně. Tento znak je typickým doprovodem selhávání slinivky. Jakmile nám začne selhávat slinivka, je třeba nasadit inzulín. Mladý muž se však nechtěl vzdát bez boje. Inzulín si tedy začal píchat, ale přidal k němu sport a konzumaci syrových potravin, díky kterým mu hladina cukru v krvi klesla. Nejen, že zhubl a zvykl si na život bez cukru, ale navíc nepotřebuje žádné chemické medikamenty, které stojí nespočet peněz. Dnes stále žije a cítí se fantasticky.

Vyzkoušejte například džus, který se skládá z pěti kiwi, dvou banánů, dvou jablek a půl litru vody. Toto ovoce nechte projít mixérem a pijte vždy v dopoledních hodinách, jakmile pocítíte hlad. Výborné je doplnění tohoto nápoje ovocnými saláty nebo salátem s tuňákem.

Čtěte:  Neuvěřitelné - aspirin lze použít jako peeling. K čemu je dobrý? Odstraní veškeré jizvy, akné a vrásky!

ZANECHAT ODPOVĚĎ