Jídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Překonejte diabetes bez medicíny!

I tento tip se zakládá na prožitém případu jednoho muže, který po diagnostikování cukrovky začal konzumovat výhradně syrovou zeleninu a ovoce. Z cukrovky se vyléčil. Tento zářivý případ je nadějí pro mnoho zoufalý diabetiků, jež jsou denně odsouzeni k chemickým medikamentům, které v něčem pomůžou, ale v jiném uškodí.

Primárním doprovodem cukrovky je pocit žízně. Tento znak je typickým doprovodem selhávání slinivky. Jakmile nám začne selhávat slinivka, je třeba nasadit inzulín. Mladý muž se však nechtěl vzdát bez boje. Inzulín si tedy začal píchat, ale přidal k němu sport a konzumaci syrových potravin, díky kterým mu hladina cukru v krvi klesla. Nejen, že zhubl a zvykl si na život bez cukru, ale navíc nepotřebuje žádné chemické medikamenty, které stojí nespočet peněz. Dnes stále žije a cítí se fantasticky.

Vyzkoušejte například džus, který se skládá z pěti kiwi, dvou banánů, dvou jablek a půl litru vody. Toto ovoce nechte projít mixérem a pijte vždy v dopoledních hodinách, jakmile pocítíte hlad. Výborné je doplnění tohoto nápoje ovocnými saláty nebo salátem s tuňákem.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button