Jídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Pomozte si k lepšímu trávení

Strávit těžké jídlo je někdy opravdová dřina. Jak si pomoci? Jedině za pomocí tří ingrediencí!

Rozhodně se vyhýbejte baštám těsně před spaním. To je první moudrá rada. Naopak každý den, hodinu před spaním, požívejte kombinaci zázvoru, kurkumy a kokosového oleje. K čemu je to dobré? V rámci trávení si ulevíte také při poruchách spánku nebo problémy s usínáním a dále se zbavíte pálení štítné žáhy.

Všechny tyto problémy, a nejen tyto, se dají řešit za pomocí mixu kokosového oleje, zázvoru a kurkumy. Jedná se o efektivní lék na trávicí problémy.

Kokosový olej je například perfektní na záněty, je totiž silně antimikrobální. Kromě toho vás obohatí o prospěšné tuky. Také kurkuma je protizánětlivá a dokáže řešit problémy s trávicím traktem, zabraňuje žaludečním vředům a účinkuje jako antiseptikum.

Pokud spojíte uvedené složky, očistíte si tím svůj zanesený organismus díky stimulaci jater. Rovněž zlepšíte svůj tok žluče, předejte rakovině a zbavíte se bolesti a horečky. Zlepšíte tok žluče i stav svého krevního oběhu a zředíte svou krev. Tento lék je také efektivní pro osoby, které trpí na artritidu.

Obsahem těchto složek jsou vitamíny, minerály, enzymy a aminokyseliny.

Pojďme tedy na recept. Smíchejte dva šálky kokosového oleje s jednou lžičkou závoru a kurkumy v prášku. Přidejte jednu polévkovou lžíci organického medu, 1/4 lžičky mletého černého pepře a vše kromě medu vařte asi pět minut. Poté přidejte med a dílo je dokonáno.

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button