Jídlo a receptyPřírodní léčba

Pokud vás na chrápání upozorňuje už i vaše nejbližší okolí, zkuste vypít tuto šťávu

Kdo by neznal problémy s chrápáním, kterým nás už někdo v životě jistě nevědomky obtěžoval. Pokud máte problémy s chrápáním, na které vás už upozorňuje vaše nejbližší okolí, zkuste vypít šťávu, o kterou se s vámi podělíme a vězte, že vaše problémy ustoupí.

Chrápání může mít mnoho důvodů, pokud se objevuje jen občas, může být paradoxně známkou onemocnění či nedostatku spánku postiženého. Ten se pak v průběhu noci budí, protože se sám slyší, jak chrápe a tento začarovaný kolotoč je pak příznakem vyčerpání. Pokud je chrápání pravidelné, je nejčastěji známkou zvýšené tělesné hmotnosti, vysokého krevního tlaku, cukrovky, různých srdečních chorob a podobně. Nedostatek spánku pak má negativní dopad na kognitivní funkce.

Pokud i vy trpíte chronickým chrápáním, příčinu hledejte nejčastěji v nose. Akumulace sliznic v krku a nosních dutinách může být způsobena různými faktory, jako například alergiemi, nosními infekcemi, ale i běžným nachlazením.

Jak chrápání zastavit

Co pak pomůže? Může to být operace, ale je tu i lepší a nebolestivá metoda a sice zmiňovaná šťáva, která zlepší nejen vaši životosprávu, ale především v mnoha případech zastaví toto otravné chrápání.

Jedná se o rajčatovou šťávu, která je prevencí před onemocněním sliznice nosu a hrdla. Zkusit však můžete i domácí koktejl, který si připravíte ze dvou jablek, pěti mrkví, 2,5 cm kořene zázvoru a 1/4 citronu. Tyto ingredience hoďte do odšťavňovače a připravte si ozdravný mok.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button