vysoký krevní tlak

Máme pro vás fantastickou zprávu. Tedy pro osoby, které trápí odporný ekzém. Chcete se z něj vyléčit? Víme, jak. Navíc tento recept je naprosto jednoduchý a léčba opravdu efektivní.

Antibakteriální a protiplísňové účinky, které jsou zapotřebí v boji s ekzémy, obsahuje například jablečný ocet, kyselina mléčná a kyselina jablečná. Tyto složky tak dokážou bojovat s infekcemi, ale i drsnou suchou kůží nebo zánětem a svěděním.

Jablečný ocet je totiž vynikajícím zdrojem beta-karotenu, který má kromě jiného podíl na obnově buněk. Kromě toho ocet dále obsahuje spoustu vitamínů a minerálních látek, jako je například draslík, sodík, hořčík, železo, vápník, fosfor nebo síra. Posiluje imunitní systém a léčí právě zmiňované nemoci kůže. Vlákna v octu totiž odstraňují toxiny.

Recept

V rámci receptu je tedy zapotřebí:

  • sklenice jablečného octa
  • půl sklenice vody
  • deset lžic medu
  • pět lžic kuchyňské jedlé sody

Postup:

Všechny tyto ingredience smíchejte, nalijte do obyčejné formy na mýdlo a dejte do mrazáku. Směs pak užívejte během sprchy tak, že jej nanesete na postiženou oblast a pořádně vetřete do kůže. Již brzy si všimnete přebytečného tuku na kůži, který se začne z vašeho těla odplavovat. Je však třeba vydržet. Přesně toto je pak známkou účinnosti domácího mýdla. To na tělo aplikujte pravidelně, dokud budou zmiňované problémy přetrvávat. Léčba vyžaduje pravidelnost.

Čtěte:  Víte, že vaše zvíře je pro vaše zdraví nebezpečné?

1 komentář

  1. kolik jablečného octu – sklenice jsou různé jabl. ocet se prodává taktéž v různém množství

ZANECHAT ODPOVĚĎ