Jídlo a receptyKrásaPřírodní léčbaZdraví

Podívejte se na video, jak se dnešní mládež zbavuje akné – poučíte se

Mrkněte na video s dvojčaty, které si rozjely zdárnou kariéru na YouTube díky radám, jak se zbavit akné. To tyto holky totiž trápilo po dlouhou dobu a ani lékaři s drahými léky jim nebyli schopni pomoci.

Nina a Randy Nelsonovy jsou dvacetileté holky, které se již po dlouhou dobu věnují veganské stravě. Vyhýbají se tedy živočišným produktům, masu, mléčným výrobkům a podobně. Dispozice k akné ze stravy tak rozhodně mít nemohly. Na nevzhledné pupínky však nezabíralo absolutně nic – antibiotika, dermatologičtí odborníci ani babské rady. Ba dokonce naopak – údajně zázraky na pupínky jim přinesly spíše ztrátu vlasů a štěpení nehtů.

Nakonec na léčbu však šly přece jen prostřednictvím změny stravy. Z té vyloučily všechny tuky, dokonce i ty zdravé, které můžeme nalézt například v avokádu, arašídovém máslu či sójovém mléku. Již s touto dietou se holky do tří dnů uzdravily. Takže i veganská strava má nakonec své mínusy. Mrkněte na video.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button