Přírodní léčbaZdraví

Para ořechy snižují hladinu cholesterolu neskutečnou rychlostí

Para ořechy jsou výtečnou pochoutkou a ještě ke všemu zdravou. Studie to skutečně potvrzují. Ve výzkumu se nacházelo 10 účastníků, polovinu z toho činili muži, tu druhou ženy.

Lékařští experti zjistili, že po pouhé jedné porci para ořechů se snížila hladina cholesterolu u všech zúčastněných. Přímý vliv para ořechů je prokazatelně dán odběrem krve za 9 hodin i v průběhu dalších hodin během dne.

NF-Mar29-Four-Nuts-Once-a-Month-1-794x345

Jedná se o úžasný objev, který má na snížení špatného LDL cholesterolu velmi rychlý efekt s pozitivním vlivem na dalších 30 dní, aniž by se para ořechy musely jíst po celou tu dobu. Ani léky tak rychle nefungují, jedná se o zcela zásadní objev. Statiny (léky na snížení hladiny cholesterolu) jsou svými účinky patrné až kolem 4 dnů.

Kolik para ořechů byste měli jíst?

Para ořechy jsou úžasné v tom, že jich stačí malý počet k tomu, aby na ně vaše hladina cholesterolu pozitivně zareagovala. Zřejmě si netroufáte vyslovit počet, ale my vás předstihneme, jsou to pouhé 4 para ořechy za měsíc. Bohatě stačí, protože se zvyšujícím se počtem ořechů se snižuje rychlost účinku. Je pravda, že tato studie byla úspěšně provedena na 10 lidech a utvrzující hodnotu by přinesla na větším testovaném vzorku lidí, ale to se dozvíme až dalšími výzkumy.

brazil-nut-638972_960_720

Teď je to až příliš neuvěřitelné, aby tomu někdo uvěřil, ale para ořechy tyto schopnosti zřejmě mají. Jedna porce para ořechů obsahuje vysoké množství selenu, zlepšují funkci našich tepen,  proti rakovině a zánětu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button