Krása

Ožehavé téma intimních partií

V současné době je hitem zaměřovat se na intimní partie. Co tam hledat? No přece odlišně zbarvenou pokožku! Také na svém těle evidujete odlišný tón barvy? Netrapte se, nejste sami!

Co tuto estetickou problematiku vyřeší? Tak hádejte (je to zase příroda a veliký univerzální pomocník): citrón!

Odlišně zbarvená pokožka třísel je faux pas, kterému se říká akantóza, jež je typická zejména u obézních jedinců. Ovšem příčinu lze rovněž hledat také u cukrovky druhého typu. Dále může jít o hormonální nerovnováhu, rakovinu, ale i další genetické faktory.

Citron váš problém vyřeší. Jak všichni víme, jedná se o univerzální bělidlo, které je bohaté na vitamín C. Ten odstraňuje mrtvé buňky a vyrovnává tón pokožky nebo stimuluje regeneraci kožních buněk.

Čerstvou citronovou šťávu si proto jednoduše vetřete na inkriminovaná místa. Poté se omyjte v teplé vodě a namažte se hydratačním krémem. Tuto metodu opakujte, dokud nepocítíte výsledky.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button