Přírodní léčba

Opar na rtu, co teď? S touto procedurou zmizí každým okamžikem

Opar, neboli herpes, je velmi časté onemocnění a mezi populací se šíří velmi rychle. Jedná se o nakažlivou chorobu, která se přenáší nejčastěji přes osobu, která na opary trpí. Mnoho lidí se uchýlí k tomu, že si na opar nakoupí nemálo drahých léků a mastí, přičemž ani nezkusí to nejlevnější a také nejdostupnější řešení. Víte, co to je?

oparJe to zubní pasta. Aplikujte jí na postižené místo rtu a díky svému chladivému efektu vás zbaví pocitu nepříjemného svědění. Naneste přiměřené množství, kterým opar pokryjete, stačí tenká vrstva.

Nechte jí takto působit 2-3 hodiny, ona mezitím ztvrdne. Potom je potřeba jí ze rtu odstranit opatrně vlažnou vodou. Zubní pasta působí jako anestetikum. Opar znecitliví, vydezinfikuje a opar postupně vyschne. Snižuje podráždění a svědění v postižené oblasti.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button