KrásaPřírodní léčba

Odstraňte z těla chloupky přirozenou technikou

Holení a voskování nám otravuje život a v podstatě je pro nás nudnou stereotypní činností. Navíc po něm někdy mohou zůstat jizvy na kůži, pokud se provádí nesprávnou technikou.

Naštěstí známe efektivní způsob, jak nežádoucí chloupky odstranit. Je to bezbolestná metoda, která pomáhá přirozeně a trvale. Při použití není potřeba žádného holítka ani vosku. Vyrobíte si svou vlastní zázračnou kašičku.

Složení:

  • 2/5 lžičky tanaka prášku
  • 3/5 lžičky kusumba oleje

Postup:

Smíchejte a vytvořte z těchto surovin kašičku, naneste na postižené místo, masírujte ho 5 minut a po dvou hodinách umyjte. Používejte do doby, dokud chloupky nezmizí.

Na pomoc vám přichází i video.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button