Babské radyKrásaZdraví

Odstraňte tmavé skvrny na krku, v podpaží a na vnitřní straně stehen za patnáct minut

Tmavé skvrny, které se běžně vyskytují na krku, v podpaží a na vnitřních stranách stehen, nastupují povětšinou v důsledku voskování, holení, používání deodorantů či vystavování slunečnímu záření.

Navíc osoby s nadváhou, cukrovkou, anebo lidé s gastrointestinální nebo urogenitální rakovinou, také často zaznamenávají skvrny na těchto místech kůže – jedná se o osoby vystavované hormonální léčbě.

Lidé vyhazují spoustu peněz za kosmetické procedury, dermatology či produkty, které jsou stejně neúčinné a tmavé skvrny neodstraní. To vše je tedy obrovská ztráta drahocenného času a peněz, přitom skutečný lék je poměrně jednoduchý.

Jedná se o složení:

  • jedné lžíce soli
  • jedné lžíce olivového oleje
  • jedné lžíce jedlé sody

To vše smíchejte v míse, dokud se vám nedostane hladkého složení. Aplikujte na potřebné oblasti a nechte působit po dobu dvaceti minut. Poté omyjte vodou.

skvrny

Jiný recept hovoří o použití jílu, mléka a citronu, které smícháte a zase aplikujete na potřebné oblasti. Po patnácti minutách spláchnete studenou vodou.

Recept praktikujte třikrát denně, dokud skvrny nezmizí. Nevystavujte během této léčby pokožku slunci, pijte hodně vody a jezte mnoho potravin bohatých na vitamín E. Používejte pouze extra panenský olivový olej, mořskou sůl, odstředěné mléko a zkusit můžete také kokosový olej.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button