Zdraví

Nejúčinnější lék na zlepšení vašeho zdraví je mléko z ptačího zobu – zjistěte, jak jej připravit!

Všichni jsme už slyšeli o ptačím zobu, dobré potravině pro naše ptáky. Ale nevíme mnoho o pozitivních účincích, které může mít na lidské zdraví. Má důležité vlastnosti, které nám pomáhají zůstat zdraví a silní.

Ze všech výhod, které má, je nejdůležitější, že je bez vedlejších účinků. Naopak, je velmi dobrý na posilování imunitního systému a předcházení různým onemocněním.

Mléko z ptačího zobu je zkrátka velice dobré pro naše zdraví a naštěstí se také velmi snadno připravuje. Není příliš drahé a nepotřebujete žádné speciální ingredience, abyste si připravili nápoj, který vás udrží v kondici.

Ptačí zob vytváří enzymy a bílkoviny, které jsou užitečné pro tělo. Navíc stačí pouze sklenice mléka ptačího zobu – skládá se z více proteinů, než kousek masa velikosti vaší dlaně.

Zdravotní výhody mléka z ptačího zobu

zobAminokyseliny, které tato semínka obsahují, tělo rapidně absorbuje a mají antibakteriální vlastnosti, obzvlášť u orgánů, jako jsou játra, slinivka břišní nebo ledviny.

Účinně pomáhá proti těmto nemocem: cukrovka, cirhóza jater, dodává enzymy ledvinám a snižuje množství tekutin, které se v těle hromadí.

Další výhodou je, že pomáhá s hubnutím, protože spaluje nepotřebný tělní tuk.

Na přípravu mléka z ptačího zobu budete potřebovat:

Ingredience:

  • 6 polévkových lžic ptačího zobu
  • voda – potřebné množství

Příprava:

Krok 1: Nasypte šest polévkových lžic ptačího zobu do misky, poté přidejte vodu v množství potřebném k ponoření všech semínek.

Krok 2: Nechte semínka ponořená ve vodě přes noc a následující den je rozmačkejte.

Krok 3: Uvařte 1 litr vody. Po vychladnutí ji přidejte do již rozmočených semínek a znovu je rozmačkejte. Nechte je v láhvi v lednici dva nebo tři dny.

Použití:

Každý den vypijte sklenici tohoto nápoje.

Po několika dnech zaznamenáte na svém těle velké změny. Během užívání tohoto nápoje dodržujte zdravou dietu a cvičební program přizpůsobený vašim potřebám, abyste docílili, co nejlepších možných výsledků.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button