Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Nechte se inspirovat obkladem, který vám uleví od unavených a bolavých očí

Každého z nás někdy bolely oči. Příčinou této bolesti může být mnoho faktorů. Tak například suchý vzduch, nitrooční tlak, unavené oči z počítače, a nebo za to mohou cizí předměty, které se nám dostaly do oka (různý hmyz, ale i zrnka písku či prach).

Všechny tyto známky nám pak otravují život, a dokonce mohou při svém neřešení, dojít až ke katastrofickým důsledkům. O oči je zkrátka třeba se starat.

očiOči jsou důležitým orgánem, bez kterého by se nám těžko žilo. Ovšem dokud zrak opravdu neztratíme, neuvědomíme si, jak moc by nám chyběl.

Pokud tedy zaznamenáváte jakékoliv problémy s očima, je jasné, že vás odkážeme k očnímu lékaři. Můžete však vyzkoušet také recept na čaj, který bude vaší první pomocí.

Jedná se o heřmánkový čaj, který vlijete do zásobníku na led. Ten dáte zmrazit a kostky heřmánkového ledu pak využíváte při akutních problémech. Kostky přiložíte na oči vždy na dobu pěti sekund s následnou pauzou. Heřmánek totiž zklidňuje a navíc léčí oční záněty. Podělte se o tento tip i se zbytkem rodiny.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button