HubnutíKrásaZdraví

Nadýmání a dráždivý tračník? Zkuste zvýšit přísun vitamínu D

Nadýmání je nepříjemný pocit v žaludku, který má na svědomí nafouklé břicho a únik plynů. Někteří lidé tímto problémem trpí více, než druzí. A právě lidé s ortelem dráždivého tračníků procházejí častými bolestmi žaludku a nadýmáním.

nadýmáníVitamín, který vám představíme v souvislosti s touto problematikou, vám pomůže k plochému bříšku bez nutnosti polykat medikamenty. Ukázalo se totiž, že má spojitost s nedostatkem vitamínu D, díky čemuž má postižený větší riziko vzniku rakoviny tlustého střeva.

Jezte více vajec, ty jsou totiž hotovým pramenem vitamínu D. Především žloutek je základním stavebním kamenem potřebné denní dávky. Další variantou jsou pak samozřejmě potravinové doplňky.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button