Přírodní léčba

Máte problém s chrápáním? Vypijte před spaním rajčatovou šťávu

Všichni známe chrápání, které obtěžuje snad každého, kromě chrápajícího. Ovšem chrápající lidé mohou paradoxně často trpět nedostatkem spánku. Sami se totiž slyší a v průběhu noci se několikrát budí.

Problémy s chrápáním mohou být příznakem onemocnění včetně zvýšené tělesné hmotnosti, vysokého krevního tlaku, cukrovky, srdečních chorob a dalších. Nedostatek spánku má také negativní dopad na kritičnost myšlení a zhoršené kognitivní funkce.

chrápáníPokud trpíte chronickým chrápáním, pak je velká šance, že se hlavní příčina nachází v nose. Nahromadění mukózních a slizničních membrán v krku a nosních cestách může být způsobeno různými faktory – alergie, nosní infekce, a dokonce i běžné nachlazení.

Nakonec je vyústěným řešením odejmutí části sliznice. Nabízí se vám ovšem rajčatová šťáva, která nejen zlepší životosprávu, ale také zastaví zmíněné chrápání nebo tento léčivý koktejl.

Složení:

  • 2 ks jablek
  • 5 mrkví
  • 2,5 cm kořene zázvoru
  • 1/4 citrónu

Postup:

Všechny ingredience je potřeba odšťavnit a vypít před spaním.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button