KrásaPřírodní léčba

Máte citlivou pleť? Vyrobte si své vlastní mýdlo z pouhých 3 ingrediencí

Skvělá zpráva pro osoby, které se potýkají s ekzémem. Ten dnes můžete vyléčit za pomocí homemade mýdla, jehož příprava je jednoduchá a léčba efektivní.

Ocet, kyselina mléčná a kyselina jablečná mají antibakteriální a protiplísňové účinky, které umí bojovat s infekcemi a suchou kůží. Kromě toho léčí zánět a svědění.

mýdloOcet je vynikajícím zdrojem beta-karotenu, který má podíl na obnově buněk. Obsahuje řadu vitamínů a minerálních látek, jako je draslík, sodík, hořčík, železo, vápník, fosfor nebo síra. Posiluje imunitní systém, léčí kožní onemocnění a odstraňuje toxiny.

Konkrétní poměr pro výrobu mýdla je:

  • sklenice jablečného octa
  • půl sklenice vody
  • 10 lžic medu
  • 5 lžic jedlé sody

Všechny tyto přísady smíchejte a nalijte do formy na mýdlo. Poté dejte do mrazáku. Při sprchování pak aplikujte mýdlo na postiženou oblast a pořádně vetřete do kůže. Brzy si všimnete přebytečného tuku na kůži, který se začne z vašeho těla odplavovat. Přesně to je známkou toho, že směs funguje. Mýdlem se mydlete, dokud budete zaznamenávat přetrvávající problémy.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button