Babské radyPřírodní léčbaZdraví

Lékaři jsou v šoku – navraťte funkci svým játrům a ledvinám

Tato zdravá semínka jsou známá jako ptačí zob. Ano, jsou to semínka, která lidé používají ke krmení svého ptactva!

Věděli jste však, že tato semena mohou konzumovat také lidé? Obsahují vysoké množství aminokyselin a enzymy, které jsou velmi užitečné pro lidské tělo, tak proč ne?

Odborníci tvrdí, že tento typ osiva obsahuje velké množství enzymu lipázy, který je velmi prospěšný pro naše trávení. Tento enzym štěpí tukové buňky tak, aby mohly být rychle vstřebávány střevem.

Enzym lipázy má také vysokou nutriční hodnotu a slouží ke snížení příznaků poruchy trávení a celiakie. Množství proteinu nalezeného v semenech, je lehce stravitelné a není škodlivé pro lidské tělo.

zob

Odborníci také říkají, že tento druh semene obsahuje různé druhy bílkovin. Ptačí zob tak zpomaluje proces stárnutí a napíná kůži. Regeneruje slinivku a drží pod kontrolou cukrovku.

Enzymy uvnitř těchto semen jsou vhodné ke snížení otoku vnitřních orgánů – ledvin, jater nebo slinivky břišní. Ptačí zob odstraňuje zadrženou vodu v těle a je účinný také při léčbě hypertenze. Pomáhá s gastritidou, žaludečními vředy, dnou, edémem, obezitou, otoky žaludku, celulitidou atd. Odstraňuje cirhózu zvýšením počtu hepatocytů v játrech.

Pět lžic semene namočte přes noc ve vodě. V dopoledních hodinách vhoďte semena do mixéru, přidejte trochu mléka nebo ovoce a vytvořte si tak super výživný energy drink, který bude skvělým způsobem, jak začít a skončit svůj den.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button