Babské radyJídlo a receptyPohybPřírodní léčbaZdraví

Jednoduchý přírodní lék na posílení kostí

Budete potřebovat pouze tři složky, které dokážou obnovit vitalitu vaší unavené kostře. Zapomeňte na moderní rady a medikamenty, inspirujte se u receptů našich babiček! Ty nevytvářely nic složitého, léčbu si tak můžete připravit sami doma, zejména pokud vás bolí nohy, klouby či záda.

Pokud se vám hlásí stará zranění, není nic jednoduššího, než zapomenout na drahé a neefektivní gely a masti a obrátit se na léčbu jódem.

Jód zabíjí houby, parazity, viry, ale i bakterie, dokáže však vyléčit také infekce močového měchýře. Kromě toho je perfektní právě na kosti, artritidu, osteoporózu, bolesti zad či deformity kloubů a svalů.

Recept je následující: smíchejte 150 mililitrů alkoholu a 50 mililitrů jódu. Přidejte 5 tablet drceného aspirinu (300 mg) a tyto složky dobře promíchejte. Poté dejte směs pracovat na 21 dnů na tmavé místo.

Jakmile je připraven k aplikaci, užívejte jej jako obklad a jemně jej vtírejte na postiženou oblast, kde pociťujete bolest.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button