Jídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Léčebné účinky dýně

Vyšetření krve ukáže, co s vaším tělem dokáže obyčejná dýně. Pokud trpíte na vysoký cholesterol nebo máte špatné výsledky glukózy či triglyceridů, pak vyzkoušejte tento recept.

Potřebovat budete slupku z dýně v poměru přibližně 200 gramů. Dejte ji do mixéru spolu s trochou vody. Jakmile se vám vytvoří homogenní směs, požívejte ji jako léčebné smoothie po dobu následujícího měsíce – 20 minut před snídaní.

Pokud si budete současně pravidelně kontrolovat výši vašeho cholesterolu, uvidíte změny s konzumací oné dýně. Zároveň je tato přírodní léčba 100% bezpečná – bez vedlejších účinků. Kromě výše uvedeného pak toto smoothie čistí také tepny a poskytuje tělu dostatek energie.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button