Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Koření, které pomáhá léčit míchu

Poranění míchy obvykle začíná náhle. Může způsobit zlomeniny a komprese obratlů, které mohou dále zničit nervové buňky, a tím i funkci zbytku těla.

Nová studie však naznačuje, že kurkuma je řešením s efektivními účinky. Účinnou látkou kurkumy je kurkumin, který vlastní mnoho zdravotních výhod.

kurkuma

Má protizánětlivé účinky pro náš organismus a blokuje molekuly, které hrají důležitou roli v mnoha chronických onemocněních.

Kurkumin je silný antioxidant, který neutralizuje volné radikály v těle, které mohou vést k poškození organismu. Dále kurkumin zvyšuje aktivitu antioxidačních enzymů v těle a zdvojnásobuje boj proti volným radikálům.

Antioxidační mechanismy posilují imunitu. Kurkumin zlepšuje funkci mozku a snižuje riziko jeho onemocnění, a také onemocnění srdce. Jedná se rovněž o prevenci rakoviny. Léčí artritidu i depresi.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button