Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

K čemu je dobrá kombinace kurkumy, zázvoru a kokosového oleje? Proč tuto směs konzumovat každý den vždy hodinu před spaním?

Každý z nás ví, jaké to je, mít čas od času podrážděný žaludek. Ten se hlásí zejména před spaním, kdy do postele uleháme přejedení, protože se na večeři stravujeme těžkým jídlem, které tělo není schopno zpracovat. To má pak za následek poruchy spánku nebo pálení žáhy.

Tento problém se však dá řešit. Smíchejte kokosový olej se zázvorem a kurkumou – jedná se o hotové kouzlo, určené speciálně na trávicí potíže.

Kokosové mléko je totiž bohaté na zdravé tuky a má silné antimikrobiální zásluhy, které se postarají o zlikvidování bakterií a omezení trávicích potíží. Kurkuma je pro změnu protizánětlivá, a rovněž omezuje problémy s trávicím traktem. Zabraňuje vředům a má antiseptické vlastnosti.

kombinaceK výhodám této kombinace tedy patří léčba a zklidnění trávicího traktu, detoxikace organismu díky stimulaci jater a zlepšení toku žluče, dále se jedná o protirakovinný lék, který zmírňuje bolest a horečku, zlepšuje krevní oběh a ředí krev, zabraňuje žaludečním vředům, ulevuje od bolesti artritidy a má protizánětlivé vlastnosti.

Tento přírodní lék navíc obsahuje med a černý pepř. Med zlepšuje trávení a zklidňuje podráždění trávicího traktu a obsahuje vitamíny, minerály, aminokyseliny a enzymy.

Příprava tohoto zázračného přírodního nápoje vyžaduje:

  • dva šálky kokosového mléka
  • jednu lžičku práškového zázvoru
  • jednu lžičku práškové kurkumy
  • jednu polévkovou lžíci organického medu
  • 1/4 lžičky mletého černého pepře

Vše, kromě medu smíchejte, vařte pět minut a až poté přidejte med.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button