Krása

Jednoduchý a rychlý způsob, jak se stát opět „pannou“

Mnoho lidí věří, že existují určité způsoby, jak se stát opět pannou. Možná to bude znít nemožně, ale je vědecky prokázáno, že některými prostředky se lze opět dobrat k panenství.

Curcuma comosa (kurkumovník) – velmi silná rostlina, která dokáže posílit stěny dělohy a pochvy.

Angrešt – bohatý na vitamín C, který dokáže přirozenou cestou zacelit vaši pochvu. Jediné, co je třeba, je uvařit angrešt a uložit šťávu z něj do lednice. Před každým koupáním si vždy potřete vagínu.

Dubové jablko – thajská bylina a účinný lék. Vytvořte z něj pastu.

panenstvíPueraria Mirifica – tato rostlina dokáže zvětšit prsa. Kromě toho někteří odborníci tvrdí, že dokáže stáhnout vaše intimní partie.

Ploštičník hroznatý – tuto krásku nechte vysušit na slunci a pak z ní udělejte prášek, kterým potřete své genitálie.

Aloe Vera – další rostlina, která má zázračnou schopnost omlazení intimních partií. Stačí si s gelem z odtrženého listu jednoduše potřít své pohlavní orgány.

Vilín – i ten je třeba nechat usušit, a poté proměnit v prášek.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button