Přírodní léčbaZdraví

Jedno z pravidel FENG SHUI zní: Neskladujte nic pod postelí

Odborníci tvrdí, že když ležíme na posteli, naše podvědomí je otevřené absorbovat více energie. To je hlavní důvod, proč bychom neměli pod postel nic umisťovat.

Existuje však jedna výjimka, o které si později napíšeme více. Jste zvědaví? Podle umění Feng Shui by tělo mělo přijímat energii takříkajíc rovnoměrně. Toho dosáhnete, když pod postelí bude čisto a uklizeno.

Tím se otevře tok energie, který bude směřován přímo do vašeho těla. Věci, které by mohly pod postelí držet energii, vaše podvědomí vstřebává, zatímco spíte, což je velmi špatné.

Prostor pod postelí by měl být prázdný a čistý až na jednu věc

Možná to zní bláznivě, ale malá pokladnička pod postelí je specifickým nástrojem k posílání zvláštních tužeb a záměrů. Má za úkol otevřít naše nevědomé „já“ a splnit naše přání.

Je třeba vědět, že kvalita vaší truhličky je velmi důležitá. Čím lepší, tím více stabilnější energie. Otevřený kryt truhly bude kolem sebe šířit dobrou energii. A materiál? Nejlépe dřevo, protože je symbolem energické aktivity a růstu. Pocit bohatství nabudete, když pokladničku vyzdobíte kamínky. Zemité barvy a keramika naznačují moc pozornosti a péče.

Co můžete dát do dřevěné truhly

Záleží na tom, po čem skutečně toužíte. Jestli chcete mít více peněz, dejte do pokladničky bankovky, šperky, zlaté mince a krystaly. Kdo chce přivábit lásku, uloží tam zase červené svíčky, vonné krémy a esenciální oleje.

Truhlu umístěte pod postel do míst, kde leží váš střed těla, tedy břicho s pupíkem. Tak jste přímo živeni touto energií, podobně jako je tomu u pupeční šňůry, kdy matka takto krmí plod. Každé tři měsíce se do krabičky podívejte a aktualizujte její obsah.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button