Přírodní léčba

Jediná ingredience léčí hemeroidy do 24 hodin

Tato kuchyňská přísada pomáhá léčit hemeroidy v pohodlí domova. Vaše hemeroidy budou historie během pouhých 24 hodin. Jak jistě víte, jablečný ocet je velmi prospěšný pro celkové posílení zdraví, ale používá se také k léčbě řady onemocnění.

Můžete ho zkusit mimo jiné i na léčbu hemeroidů. Tato metoda rychle zastavuje krvácení.

hemeroidyNamočte vatový tampón do jablečného octa. V případě potřeby ho rozřeďte vodou. Vatový tampón přiložte na vnější hemeroidy. Vatovým tampónem stlačte místo hemeroidu a držte na místě půl hodiny. V případě potřeby dalšího ošetření opakujte tuto techniku každý den.

Jablečný ocet klidně i zamrazte do malých kuliček. Zmrzlé kousky lze poté vkládat přímo do konečníku. Výsledky se dostaví do 24 hodin. Během následujících tří dnů po zahájení této léčby, musíte jíst měkké jídlo.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button