Zdraví

Jak vyčistit spáry v koupelně

Snem každé ženy je mít pěkný a čistý dům, což se týká samozřejmě i koupelny. Jenže přemíra chemických prostředků určených do koupelny, vám jaksi přebíjí vaší chuť uklízet.

Když přestanete tyto přípravky používat, uděláte jedině dobře. Škodí totiž lidskému zdraví, a to máme jen jedno. Najděte si místo pro čistící produkty přírodního rázu a nevynechte ani náš skvělý prostředek.

Kamenem úrazu všech domácností jsou spáry

spáryKaždý je popisuje jako něco, co prostě nejde vyčistit..ale všechno jde, když se chce a nemusí k tomu být použito ani žádných chemikálií. Stačí smíchat pouze tři suroviny, které vám zajistí čistotu a lesk spár. Hmota mezi dlaždicemi bude zase zářit a vy budete spokojení. Jak jsme se již zmínili, jedná se o tři věci, které se o to postarají – jedlá soda, citrónová šťáva a ocet.

Budete potřebovat následující množství:

  • 5 litrů vody
  • 1/2  šálku jedlé sody
  • 1/3  šálku citrónové šťávy
  • 1/4 šálku octa

Do teplé vody přidejte jedlou sodu a dobře promíchejte. Potom je potřeba přidat citrónovou šťávu a nalít i ocet. Po odeznění mírné reakce je směs připravena k použití. Můžete jí přelít do rozprašovače nebo nanést přímo na kartáč a spáry pořádně vydrbat.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button