Přírodní léčba

Jak vyčistit negativní energii z domu pomocí citrónů

Negativní energie je špatná pro všechny. Znamená to však, že bychom se jí dokázali vyhnout? Je vlastně jakýmsi dopadem životního prostředí na náš domov, což může mít v závěru vliv i na zdraví, vztahy a prosperitu.

Každý z nás byl zřejmě vychován tak, aby uvěřil jen pochopitelným věcem, které si může ověřit. Racionální mysl však nedokáže pochopit všechny nápravné prostředky, které se vymykají logice.

energieV tomto článku budeme hovořit o něčem, na co možná málo lidí věří – o neutralizaci negativní energie. Na to však neexistuje nic lepšího, než citrón. Ten eliminuje špatnou energii a obnovuje harmonii vaší domácnosti. Skrývá v sobě několik prospěšných vlastností, a to nejen, co se týče zdraví a krásy, ale i energetického hlediska. Měli byste používat citrusovou vůni, která vám pomůže zbavit se všech negativních nábojů kolem vás a zlepšit vám náladu. Je to velmi snadné, stačí pár zelených citrónů.

Existují různé způsoby, které můžete použít k odstranění negativní energie

Nejrychlejším a nejjednodušším způsobem je umístění tří zelených citrónů do různých částí domu. Když změní barvu na žlutou nebo načernalou, je potřeba je vyhodit. Citrón je mimořádně účinným prostředkem ke vstřebávání negativní energie. Možná pověry, ale vyzkoušet byste měli i tohle: 9 citrónů umístěte nad ledničku nebo chladničku do misky s rýží. Z 8 citrónů vytvořte kruh a 9. umístěte do středu. Je to symbol bohatství.

Kdo touží po bohatství, může uschovat i tři citróny do šuplíku, kde střádá peníze. Kousky usušeného citrónu, rovněž v počtu tří, se dá uschovat přímo v peněžence. Jedině tak bude vaše energie vyvážená a zlepší vám náladu.

Dalším tipem je umístění 3 citrónů do misky nebo nádoby a dát na stůl, do domu to vnáší lásku. Odstraní se veškerá negativní energie i při práci, pokud budou na desce pracovního stolu. Pokud budete stříkat s citrónovou šťávou smíchanou s vodou v rozích vašeho domu, má to stejný účinek. Opět eliminujete negativní energii. Nažloutlé nebo černé citróny je vždy potřeba vyhodit.

Máte-li v zájmu očistit od negativní energie celý dům, umístěte 4 kusy nakrojených citrónů na talíř. Posypejte je trochou soli, opět musí tvořit kruh. Umístěte je pod postel nebo pokud to nejde, tak vedle postele. Druhý den ráno se citrónů nedotýkejte rukou, uchopte je do plastového sáčku a vyhoďte pryč z domu. Tuto metodu opakujte zhruba tři dny, než se budete cítit skvěle.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button