Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Jak se zbavit stařeckých skvrn a vrásek do patnácti minut?

Mnoho z nás utrácí nemálo peněz za drahé kosmetické výrobky, které nám slibují adekvátní péči o náš obličej, pokožku a vlasy. Chceme vypadat mladší a dokonalejší, mít lesklé a zdravé vlasy a nehodláme na této cestě ustoupit. Bohužel však účinky nepřichází, protože jsme obelháváni klamavou reklamou. Jak si tedy pomoci přirozeně?

Citron a cukr

Vrásky z rukou odstraníte za pomocí citronu a cukru – vymačkejte si šťávu z citronu a smíchejte ji se dvěma lžičkami cukru. Výslednou směsí si masírujte postižená místa, krouživými pohyby stimulujete mikrocirkulaci. Poté pokožku opláchněte mýdlem a studenou vodou. Výsledky vás překvapí. Postup provádějte pravidelně, dokud skvrny nezmizí nebo se nezmírní.

Bramborová šťáva

Skvělým prostředkem na odstranění stařeckých skvrn je také šťáva ze syrových brambor. V případě brambor masírujte dané místo plátkem bramboru a šťávu nechte poté působit 5-10 minut, následně ji opláchněte vodou. Takto postupujte dokud se skvrny nezmírní.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button