Babské radyKrása

Jak se zbavit pórů? Vsaďte na přírodní prostředky!

Mastná pleť je opravdu velikým problémem. Obvykle doprovází velké póry, které jsou nevzhledné a těžko se jich zbavuje.

Existují různé produkty, které tento problém mají řešit. Nicméně zkuste vsadit na přírodní prostředky.

  1. Dvě lžíce jedlé sody a vody jsou jednou z možných alternativ. Tento mix si aplikujte na postižená místa po dobu patnácti minut. Potom si obličej opláchněte studenou vodou.
  2. Dalším tipem je okurka a citron. Okurku si oloupejte, nastrouhejte, vytvořte z ní kaši a přidejte  lžičku vody a několik kapek citronové šťávy. Směs vložte do tkaniny a aplikujte na tvář. Poté omyjte studenou vodou.
  3. Vaječný bílek a citronová šťáva je ideální maskou na tento problém. Dva bílky a pár kapek této šťávy vám bude stačit. Aplikovat si tuto masku můžete rovnou na celý obličej a dekolt. Poté zase opláchněte studenou vodou. Tato maska vám navíc pomůže i k odstranění odumřelých kožních buněk.
  4. Dvě až čtyři kapky limetkové šťávy a rajčatové šťávy naneste vatovým tamponem na obličej a vyčkejte patnáct minut. Poté si omyjte obličej. Tato maska vám stáhne póry a odstraní přebytečný maz.póry
  5. V malé misce smíchejte trochu vody a pár mandlí a nechte odležet přes noc. Na druhý den z mandlí udělejte pastu. přidejte lžičku limetkové šťávy a aplikujte po celém obličeji. Poté omyjte studenou vodou.
  6. Smíchejte šťávu z půlky citronu s půl šálku ananasové šťávy. Namočte hadřík v této směsi a položte si jej na obličej. Po pěti minutách pleť omyjte. Ananas zpevní vaši pokožku.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button