Přírodní léčba

Jak se zbavit bradavice za 5 dní

Bradavice jsou ošklivé výrůstky na kůži, které mají někdy vlastnosti malého balónku, jenž visí na kůži. Kromě toho, že jsou ohavné, často se navíc nacházejí na místech, kde nás obtěžují. Zde je návod, jak se jich zbavit bez lékařské pomoci.

bradaviceAčkoliv nás nikterak neohrožují a nejsou obvykle bolestivé – bradavice jsou výrůstky, kterých se drtivá většina lidí chce zbavit. Když navíc vyrůstají nad povrch kůže nebo do ní zarůstají, je to velmi nepohodlné. Místem poškození je třeba ruka, noha nebo krk, což je i estetické hledisko, které je nutné zohlednit.

 

Už se nebojte, protože se jich dá zbavit i doma – bez návštěvy lékaře. K dosažení tohoto cíle potřebujete jablečný ocet. Tato složka vám pomůže bezbolestně odstranit bradavice. Nemusíte mít strach, že vám tato procedura zanechá jizvu.

Stačí použít pouze několik kapek jablečného octa na náplast. Položte jí na předem očištěnou kůži bradavice a náplast každý den měňte. Provádějte po sprše i s novou výměnou. Pokud takto budete postupovat denně, za 5 dní by mělo být po bradavici! Jablečný ocet jí zlikviduje.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button