Zdraví

Jak se zbavit bolestí zad pomocí masáže chodidel?

Bod páteře, který se nachází na hraně vaší nohy, je velice snadné nalézt. Všechny problémy se zády se pomocí jednotlivých bodů projektují právě do této oblasti nohou. Chcete-li se tedy zbavit napětí, tuhosti nebo bolesti zad, jediné, co je potřeba, je masírovat si správně chodidla. Není důležité, zdali si nohu masírujete sami nebo to dělá někdo jiný. Masáž je účinná tak či tak.

How-To-Get-Rid-of-Back-Pain-By-Massaging-Your-Feet

Výsledky pocítíte již po první masáži. Ty jsou nejenom efektivní, ale i příjemné a prospěšné vašemu zdraví. Vše, co musíte udělat, abyste se cítili lépe, je věnovat této masáži pár minut. Poté se budete cítit mnohem zdravější.

Jak provádět masáž nohou, abyste se zbavili bolestí zad:

Nejprve najděte body propojující chodidlo s páteří na hraně vašich nohou. Poté si sedněte a nohy překřižte. Vezměte jednu nohu do svých rukou a pusťte se do toho. Oblast, kterou hledáte, se nachází na vnitřní straně chodidla od paty směrem k palci u nohy. Zde jsou body, které se projektují do vaší páteře.

Představte si, jakoby vzniklá čára na chodidle byla vaše páteř. Poté palci na tuto část nohy přitlačte. Při masáži snadno najdete ta správná místa, kde bude potřeba použít více tlaku. Tyto body budou bolestivé a trochu oteklé. Pokud budete zmíněné body jemně masírovat, dostaví se úleva pro vaši páteř.

Masáž chodidel vám pomůže zbavit se napětí a bolesti vašich zad.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button