Přírodní léčba

Jak posílit imunitu u dětí a podpořit vykašlávání

Jak vyrobit nejsilnější sirup na kašel, který by byl tím nejúčinnějším prostředkem k uvolnění hlenu z plic? Celkem jednoduše a navíc podpoří celkovou kondici dětí, protože zvyšuje imunitní systém.

Už od jednoho šálku přírodní domácí šťávy pomůžete dětem zbavit se ošklivého hlenu, který se jim hromadí na plicích a průduškách. Tlumí také vedlejší fenomény při dýchání, např. lehký pískot. Tento domácí nápoj je velmi snadný.

Složení:

  • 1 šálek loupaného ovsa
  • 1 hrnek cukru
  • 1 šálek vody

oats-8949_960_720Nejprve je potřeba umýt oves a dát ho malého hrnce s jedním šálkem vody a jedním šálkem cukru (velikost šálku je cca 200 ml). Dejte směs na sporák a nechte pár minut vařit. Můžete jí také uvařit na noc a nechat zchladnout do rána. Oves potom ještě do této šťávy vymačkejte a uchovejte v lednici. Budete jí mít dost na užívání po 30 ml na 6 dní.

Jak používat:

Nejlepších výhod z pití této přírodní šťávy získáte, když jí budete podávat dětem každé ráno na lačno hned po probuzení. Dítě vypije jeden malý šáleček o obsahu 30 ml. Tento postup opakujte po dobu 40 dní, vaše dítě se zbaví hlenů, ale posiluje tím i imunitní systém. Pokud možno nevynechte žádný den a po 40 dnech udělejte 15 denní pauzu a potom zase začněte s užíváním na dalších 40 dní. Jakmile dítě projde touhle terapií, nebude tolik náchylné k virům a nemocím.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button