Přírodní léčbaZdraví

Sassy: 4 denní kúra, která pomůže zhubnout v pase až o 10 cm

Sassy voda, nebo také Sassy drink, je jedním z klíčů k plochému břichu. Jedná se o patent, který má na svědomí výživová poradkyně Cynthie Sass. Tento lahodný nápoj, který je pojmenovaný po své tvůrkyni, osvěžuje a revitalizuje, obsahuje minimální množství kalorií a má blahodárný vliv na organismus, což výrazně snižuje nadýmání a uklidňuje trávení.

Cynthia tvrdí, že pití tohoto nápoje může zmenšit velikost vašeho pasu až o 10 centimetrů za pouhé čtyři dny. Koncept „Sassy“ vody je založen na skutečnosti, že lidské tělo potřebuje nejméně osm sklenic vody denně k tomu, aby mohlo normálně fungovat. Nicméně, toto množství je pouze orientačním bodem, protože požadavky těla na vodu se liší od člověka k člověku a závisí na úrovni fyzické aktivity.

Z tohoto důvodu se v průběhu čtyř „kritických“ dnů doporučuje pít určitou část celé receptury. Také se doporučuje konzumovat ovoce a zeleninu, které obsahují mnoho vody. Správná hydratace těla pomáhá udržovat hladinu kapalin v těle a zabraňuje zácpě a střevnímu nadýmání.

Je však důležité se vyvarovat sladkostem, kalorickým občerstvením, tukům aj. Naopak je potřeba se zaměřit na zdravější potraviny a především na menší porce. Musíte si uvědomit, že samotná „ceremonie“ přípravy Sassy vody je demonstrací toho, že věci se brzy změní k lepšímu a vy se přiblížíte k plochému bříšku.

lemon-ginger-cucumber-mint-wather

Složení:

  • 8 sklenic vody (minimum, ale doporučeno je samozřejmě více)
  • 1 lžička strouhaného kořenu zázvoru
  • 1 středně velká čerstvá okurka, oloupaná a nakrájená na tenké plátky
  • 1 středně velký citrón, nakrájený na tenké plátky
  • 12 listů máty

Příprava:

Smíchejte všechny přísady ve džbánku a ten dejte na noc uležet do lednice. Během následujícího dne celou směs vypijte, rozložte si ji na jednotlivé dávky. Na každý den je potřeba směs připravit znovu. Chcete-li viditelné výsledky, je velmi důležité pít tento nápoj nejméně 4 dny a zároveň nepít nic jiného. Po čtyřech dnech uvidíte změny na svém těle, dokonce už se ani nebudete přemáhat v pití dalších sklenic vody.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button