Babské radyJídlo a receptyZdraví

I lékaři tomu dali za pravdu – obeznamte se speciálním lékem, který zabraňuje infarktu, který snižuje hladinu cholesterolu a zlepšuje imunitní systém!

Podle lékařů údajně každodenní konzumace spojení medu a skořice dokáže hotové zázraky během léčby mnoha onemocnění. Už jen když si vezmete med – jedná se o tekuté zlato, kterému věřili již staří Egypťané, anebo Řekové. Jako takový se k léčebným účelům využívá již čtyři tisíce let.

Dnes není žádným tajemstvím, že med nejen chutná, ale čím dál častěji se na něj obrací také moderní medicína. Podceňovat bychom však neměli ani skořici. Pokud pak tato dva zlata dáte dohromady, vzejde vám léčebný koktail na artritidu a jiné chronické nemoci. Vyzkoušejte například dvě lžíce medu a skořice – touto dávkou si pomůžete snížit váš cholesterol až o celých deset procent již za dvě hodiny!

Tuto kombinaci rovněž nahraďte za džem. Konzumujte ji pravidelně k snídani a snížíte riziko srdečního infarktu.

Na artritidu zase platí dvě lžíce medu a lžička skořice ve sklenici převařené vody namísto čaje. Pijte ráno a večer.

Pokud bojujete s infekcí žlučníku, dávkujte si skořici s medem naprosto stejným způsobem. Na nachlazení pak je dobré 1/4 lžičky skořice a jedna lžíce medu – to pomůže na chronický kašel, zánět vedlejších nosních dutin a na imunitní systém.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button