Image: 0041418172, License: Rights managed, Diminishing bone density in the knee. Frontal view., Property Release: No or not aplicable, Model Release: No or not aplicable, Credit line: ., BSIP

Kdo by neznal osteoporózu, zejména pak starší osoby. Řídnutí kostí není ničím příjemným a časem s pozvolným nástupem bolesti dochází až k nesnesitelným mukám. Vyhněte se jim  již dnes, respektive, začněte se konečně léčit! Jak?

Chcete se zbavit bolesti? A kdo taky ne! Cesta je jednoduchá – smíchat tyto dvě složky! Jaké?

Svěříme se vám se spolehlivou babskou radou, která dokáže léčit osteoporózu, ale také ji předcházet. Tento recept doporučte zejména svým bližním vyššího věku, a zejména pak ženám již od čtyřiceti let.

Doporučíme mám v rámci přírodní léčby složky, které mají efektivní vliv na hustotu kostí. Budete potřebovat pět lžic mletého sezamu, deset lžic lněného semen, dvě lžíce dýňových semínek, dvě lžíce pšenice, dvě lžíce slunečnicových semen, tři lžíce rozinek a jedno kilo medu.

Vše promícháte a uložíte do sklenice s víkem a uchováváte v lednici. Požívejte poté vždy jednu polévkovou lžíci před snídaní a obědem. Výsledky se dostaví brzy.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ