Babské radyJídlo a receptyKrásaPřírodní léčbaZdraví

Eliminujte zápach z úst za pouhých pět minut! Tento lék zničí všechny vaše bakterie v ústech

Asi neexistuje nic více nepříjemného, než je setkání s osobou, která se nestará o ústní hygienu. To s sebou přináší odporný zápach z úst, který znemožňuje jakékoli společenské styky. Bohužel je to i dnes zcela běžný jev, který neřeší ani lidé současného století.

zápachBohužel zubní hygiena za pomocí klasického kartáčku nestačí. Kartáček sice vaše zuby vyčistí, ale zápach se mnohdy nese až ze žaludku. Jedná se o problém, který se těžko odstraňuje a mnoho lidí se tak obrací alespoň na žvýkačky.

Byť mnoho zubních past v rámci marketingové politiky slibuje, že zápach odstraní, praxe je jiná. Zkuste raději levnější domácí prostředek.

Budete potřebovat:

  • dva citrony
  • půl lžíce skořice
  • jednu čajovou lžičku bikarbonátu
  • jednu čajovou lžičku medu

Citronovou šťávu smíchejte spolu se skořicí a medem ve skleněné láhvi. Poté přidejte šálek teplé vody a vše dobře promíchejte. Jednu až dvě polévkové lžíce tohoto přírodního léku kloktejte každý den alespoň pár minut.

Skořice odstraňuje bakterie, které způsobují zápach z úst. Med má antibakteriální vlastnosti a citron se postará o příjemnou vůni.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button