Jídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Dýňové tajemství, které překonává léky: Sbohem cholesterole, glykémie, lipidy a triglyceridy

Před několika lety absolvoval jistý profesor krevní testy s několika klíčovými krevními parametry: močí, cholesterolem, krevní glukózou, lipidy a triglyceridy. Jejich hodnoty byly daleko za normální úrovní. Jeho lékař mu poradil jednoduchý, ale účinný nápoj, který mu již během jediného měsíce srazil všechny nestandardní hodnoty do normálu. Recept se náhle začal šířit internetem a představíme si ho i my, abyste o něj nebyli ochuzeni.

Dýňová šťáva

Jaké je tedy toto tajemství zdraví, které se šíří tichou poštou ven, a díky kterému si můžete prodloužit vlastní život? Každý den, po dobu čtyř týdnů, konzumujte syrové dýně, které koupíte v každém supermarketu. Oloupejte a nakrájejte si vždy 100 g dýně, hoďte ji do mixéru, přidejte trochu vody a vytvořte hutnou směs, kterou lze vypít. Užívejte vždy 15-20 minut před snídání a ujistěte se, že tuto samoléčbu praktikujete alespoň měsíc, a poté vždy podle potřeby, jakmile vám zase hodnoty nepřiměřeně naskočí.

Vše pečlivě zaznamenávejte

Zaznamenávejte si hladinu svého cholesterolu pravidelně, vždy během užívání receptu i během jeho pauzy rozpoznáte výsledky, dokonce vás navedou i na správnou stravu. Rozhodně však zapomeňte na cukr a to jak v rámci tohoto receptu, tak i mimo něj! Bude fajn, když se o tento recept podělíte dále, a prodloužíte tak třeba i svým kamarádům život.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button