Před několika lety absolvoval jistý profesor krevní testy s několika klíčovými krevními parametry: močí, cholesterolem, krevní glukózou, lipidy a triglyceridy. Jejich hodnoty byly daleko za normální úrovní. Jeho lékař mu poradil jednoduchý, ale účinný nápoj, který mu již během jediného měsíce srazil všechny nestandardní hodnoty do normálu. Recept se náhle začal šířit internetem a představíme si ho i my, abyste o něj nebyli ochuzeni.

Dýňová šťáva

Jaké je tedy toto tajemství zdraví, které se šíří tichou poštou ven, a díky kterému si můžete prodloužit vlastní život? Každý den, po dobu čtyř týdnů, konzumujte syrové dýně, které koupíte v každém supermarketu. Oloupejte a nakrájejte si vždy 100 g dýně, hoďte ji do mixéru, přidejte trochu vody a vytvořte hutnou směs, kterou lze vypít. Užívejte vždy 15-20 minut před snídání a ujistěte se, že tuto samoléčbu praktikujete alespoň měsíc, a poté vždy podle potřeby, jakmile vám zase hodnoty nepřiměřeně naskočí.

Vše pečlivě zaznamenávejte

Zaznamenávejte si hladinu svého cholesterolu pravidelně, vždy během užívání receptu i během jeho pauzy rozpoznáte výsledky, dokonce vás navedou i na správnou stravu. Rozhodně však zapomeňte na cukr a to jak v rámci tohoto receptu, tak i mimo něj! Bude fajn, když se o tento recept podělíte dále, a prodloužíte tak třeba i svým kamarádům život.

Čtěte:  Máte nejvyšší čas: Zjistěte, jak na jaře předejít alergii na pyl

ZANECHAT ODPOVĚĎ