KrásaPřírodní léčbaZdraví

Domácí recept na skvrny na obličeji a tmavou pleť – PROVĚŘENO!

Mnoho lidí se trápí se skvrnami na obličeji. Pokud jsme vystaveni slunci na dobu delší, než je zdrávo, mohou se na naší pokožce vytvořit nevzhledné mapy.

Existuje mnoho způsobů, jak odstranit tyto skvrny. Tyto alternativy jsou však cenově náročné, a proto pro mnoho osob nepřístupné. Pořád však existují i alternativní prostředky, které mají stejné účinky.

Hlavní složkou je peroxid vodíku, který se rovněž používá k vyblednutí skvrn na oblečení, ale řeší také kožní projevy a odstraňuje tmavé skvrny.

Složení:

  • čtyři kapky peroxidu vodíku
  • tři kapky přírodního glycerinu
  • dvě lžíce sušeného mléka
  • šťávu z citronu

skvrnyVšechny tyto ingredience nalijte do skleněné mísy a promíchejte dřevěnou lžící, dokud se nevytvoří hladká a krémová konzistence. Tuto směs nechte uležet po dobu pěti minut. Aplikujte na vyčištěný obličej nebo pokožku těla spolu s jemným mýdlem a poté osušte. Lze také aplikovat jako masku, vždy je však třeba směs dobře opláchnout. Již po sedmi dnech uvidíte výsledky.

Jak se, ale vyvarovat těmto skvrnám? Nechoďte na slunce mezi jedenáctou hodinou dopoledne a třetí hodinou odpoledne. Používejte vždy opalovací krémy, které je třeba aplikovat již dvacet minut před sluněním.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button