KrásaPřírodní léčba

Domácí krém na odstranění jizev

Spoustu lidí trápí viditelnost jizev, ale my vám dnes ukážeme, jak se jich, co možná nejefektivněji zbavit během několika týdnů.

Nepoužívejte drahé krémy, které obsahují chemikálie – způsobíte tím více škody, než užitku. Raději se přikloňte k přírodnímu způsobu a řiďte se jednoduchými pokyny z našeho článku.

Budete potřebovat následující ingredience:

  • 4 lžíce citronové šťávykrém
  • 4 lžíce medu
  • 1 vaječný bílek

Všechny složky promíchejte dohromady a váš krém na odstranění jizev je připraven k použití.

Jak ho používat:

Krém naneste přímo na jizvu a nechte působit po dobu 15 minut. Po 15 minutách místo opláchněte vlažnou vodou. Po několika týdnech jizva zmizí a vy se můžete začít radovat.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button