Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Dokonce i kardiologové jsou ohromeni z tohoto fantastického receptu

Tento recept byl navržen tak, aby chránil naše srdce. Kromě toho však dokáže čistit cévy, játra, srdce, posiluje naší imunitu, chrání mozek, zabraňuje srdečnímu infarktu a pomáhá léčit rakovinu.

Budete potřebovat:

  • patnáct citronůrecept
  • dvanáct hlaviček česneku
  • kilogram medu
  • 400 gramů pšeničných klíčků
  • 400 gramů vlašských ořechů

Uvedené pšeničné klíčky dejte do sklenice, tu naplňte vodou a nechte uležet po dobu deseti až dvanácti hodin. Sklenici nezapomeňte přikrýt gázou. Po uvedené době obsah opláchněte. Očistěte česnek a ořechy spolu sklíčky nechte projet mixérem. Poté očistěte citrony a vše přidejte spolu s medem do směsi. Citrony navíc nezapomeňte vymačkat. Uchovávejte v lednici a již po třech dnech smíte tuto směs konzumovat.

Jednu až dvě polévkové lžíce této směsi konzumujte vždy půl hodiny před každým jídlem (třikrát denně). Chcete-li vyléčit rakovinu, užívejte dvě polévkové lžíce každé dvě hodiny.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button