Krása

Deset signálů, že vás již partner nemiluje

Všechny každodenní maličkosti vám mohou ukázat, zda váš partner k vám cítí totéž, co vy. Tyto malé detaily vám prozradí, zda jste ještě šťastně zamilovaný pár, anebo už ne.

Neignorujte např. to, že o vás již partner nejeví zájem, že se snaží působit na druhé, ale ne na vás – tohle je znamení, že je vaše láska u konce. Co můžete dělat? Zaměřte se na sebe!

Žádné téma konverzace – pokud vám již partner nemá, co říct a není schopen navázat komunikaci, je něco špatně.

Obviňuje vás ze všeho, co se stane? Jedná se o další známku ztráty zamilovanosti.

Není pro vašeho partnera dost dobré to, co děláte? Je na vás naštvaný a ubližuje vám? Tady není co řešit.partner

Výmluva pro to, nebýt doma vám napoví dost. Jsou to služební cesty, cestování, zábava, drink s přáteli..a vy jako žena na chlapskou zábavu nemůžete. Počítejte ale,  že se v této době třeba miluje s jinou ženou.

Plánuje váš partner budoucnost bez vás? Slýcháte věty typu: „já pojedu“, „někdy si tam zajdu“ apod.? A kde jste v těchto plánech vy?

Další nápovědu vám dá neúcta. Je k vám váš partner neuctivý? Zapomněl na všechny krásné chvíle, které jste spolu prožili? Pamatuje si jen to špatné?

Nic vám nevysvětlí – potřebujete znát jeho názor na jeho cit k vám, ale nic neřekne? Nevysvětlí, proč, kde byl? Zatlouká? Proč jste ještě s ním?

Nenávidí vás a ubližuje vám – lže, podvádí, nemluví s vámi a zraňuje vás.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button