Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Další účinný recept v podobě domácího oleje, který vyléčí vaše revma!

Chcete se zase cítit jako mladí? Není nic jednoduššího, než se ponořit do tajemství babských rad s jejich ověřenými recepty.

Přírodních homemade receptů jsme vám nabídli již spousty, pokud chcete zkusit další alternativu, jak na bolest, pojďte na to!

Dnes vám nabízíme extrémně silný lék, a to bez vedlejších účinků. Budete k němu potřebovat pouhé dvě ingredience, a to:

 

  • Dvě čerstvé pálivé papričky
  • Dva šálky olivového oleje

 

Příprava:

Papričky je třeba omýt a nakrájet na menší kusy. Poté je ještě vidličkou rozmačkejte. Do sklenice nalijte olivový olej a do něj přihoďte zmíněné papričky i jejich šťávu. Sklenici je pak třeba uzavřít a uložit do chladu a temna na dobu sedmi dnů.

 

Použití:

Směs poté natírejte na postižená bolavá místa a zafixujte je nejlépe obinadlem nebo starým šátkem a podobně. Po patnácti minutách, jakmile ucítíte, že již vaším tělem proudí horko z pálivých papriček, – obinadlo odstraňte a místo si omyjte.

Směs je třeba aplikovat alespoň dvakrát denně, aby byla účinná. Ruku v ruce s tím však jde také stravování – nezapomínejte na ovoce a zeleninu, velmi efektivní je pak ananas, který disponuje protizánětlivými vlastnostmi.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button